Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
parinho
Junior Member
Od: 12.2010
Offline
#
10288
27.06.2011, 14:05
power1928 popieram skoro jest taki dobry mógł się zgodzić i wygrać mistrzostwo i miałbym 3 razy 20% i skoro w tak młodym wieku jest pazerny to lepiej dajmy spokój!!
parinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do parinho
Znajdź inne posty napisane przez parinho