Co nie znaczy że naród jest bez winy. Przecież ktoś tych złodziei wybiera. A wystarczy przeanalizować za czyich rządów było największe manko i choćby tańczyli śpiewali obiecywali Japonię czy Irlandię kolejny raz frajerów nie wybierać. A tu SLD 1993-1997 i 2001- 2005; KLD1991-1993 i 1997-2001 i 2007-2011;Czas kiedy nie było u władzy pasożytów to niecałe trzy lata. Dlatego nie ma dróg, nie ma kolei, nie ma lotnisk bo jak by na to wszystko wydawać publiczną kasę to mniej by zostało do podp....enia. Do tego większość zakładów produkujących cokolwiek albo sprzedana za "tyle ile inwestor chce zapłacić" albo zamknięta i rozdana przez syndyka znajomym za frytki. A dla mediów największym wrogiem jest Jarosław Kaczyński który przez te 20 lat mówi ciągle to samo, wszystko co mówi się sprawdza i za to jest podejrzewany o chorobę psychiczną. Pytanie przez kogo, czy czasem nie przez tych którzy przez wszystkie te lata żyją z budżetu.