|
Sobiech to bardzo dobry zawodnik, jako nasz priorytet transferowy uważałem go już po pierwszej dobrej rundzie w Ruchu. Skończyło się tak jak się skończyło i Sobiech wylądował w patologicznym klubie. Nie wiem co za debil jest jego menagerem ale jego rolą jest to aby chronić młodych piłkarzy od takich decyzji i pokierować karierą w odpowiedni sposób.
Widziłabym go w Wiśle ale realnie oceniając szanse na ten transfer wydaję się mało prawdopodobne.
|