Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10280
Stary 27.06.2011, 13:49
gadanie, że jest mało agresywny przywodzi mi na myśl słowa Smudy, że Mały za słabo pracuje w obronie )

blanco, ja bym raczej apelował o bany dla ludzi, którzy nazywają Sobiecha drewnem. Ja już nie bedę pisał, że chętnie bym go widział w Wiśle bo zrobiłem to już 2-3 tygodnie temu i nie muszę ciagle o tym gadać.
Odpowiedz cytując