gadanie, że jest mało agresywny przywodzi mi na myśl słowa Smudy, że Mały za słabo pracuje w obronie

)
blanco, ja bym raczej apelował o bany dla ludzi, którzy nazywają Sobiecha drewnem. Ja już nie bedę pisał, że chętnie bym go widział w Wiśle bo zrobiłem to już 2-3 tygodnie temu i nie muszę ciagle o tym gadać.