wiślak 86 napisał(a):

o panu Cupiale nie będziemy się kłócić. ja uważam że Donek może co najwyżej mu pod stolikiem ... to samo co Cracovia żeby się utrzymać.
a pamiętasz jaki był dym jak na narodowy na reprezentacji było 2tys ludzi? a teraz sobie wyobraź że coś takiego trwa 3 tygodnie na każdym stadionie w Polsce. i co kluby nie pójdą po rozum do głowy. oczywiście że tak. zauważą że bez kibiców i kasy od nich mogą co najwyżej Donka ze świtą zaprosić. i ich nie będzie interesowało co powie tylko pojadą do Warszawy rozmówić się z ekstraklasą.
Jaki Ty chcesz fanatyczny doping w obecnych czasach?
Jakie antyrządowe okrzyki? ( mecz z Polonią)
Jaka atmosfera? (derby)
Zakaz wnoszenia sektorówek? OFICJALNY!
Zakaz wchodzenia w niepoprawnych szalikach? OFICJALNY i przetestowany na własnej osobie
Zakaz wchodzenia w koszulkach o treści zakazanej w ustawie xxx i artykule xx? OFICJALNY sprawdzony przez 3 chłopaków
Zakaz przeklinania na trybunach? OFICJALNY sprawdzony na stadionie koroniarzy
A my mamy się dobrze bawić i prowadzić fanatyczny doping? Żebym widział rudego w tv i aby mówił że to on wychował kibiców?
NIE JEGO DOCZEKANIE!!
|
Zakaz Stania na schodach: OFICJALNY: Ruch, Amika
Fantycznie... można przecież siedzieć i klaskać...
