Gregu19 napisał(a):

|
Sędzia, mam do Ciebie w takim razie jeszcze pytanie odnośnie sadów itp.Pisałeś, że Kwiatkowski jest dobrym ministrem(nie twierdze, że tak nie jest) to co sadzisz o proponowanej reformie sądownictwa?
|
A konkretnie?
Oceny okresowe? Zmiany w strukturze? Czy jeszcze inna kwestia? Bo nie jestem aż takim miłośnikiem min. Kwiatkowskiego, żeby jego reformy śledzić na bieżąco.