Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13046
Stary 27.06.2011, 13:17
Gregu19 napisał(a):Wyświetl post
Sędzia, mam do Ciebie w takim razie jeszcze pytanie odnośnie sadów itp.Pisałeś, że Kwiatkowski jest dobrym ministrem(nie twierdze, że tak nie jest) to co sadzisz o proponowanej reformie sądownictwa?
A konkretnie?
Oceny okresowe? Zmiany w strukturze? Czy jeszcze inna kwestia? Bo nie jestem aż takim miłośnikiem min. Kwiatkowskiego, żeby jego reformy śledzić na bieżąco.
Ostatnio edytowane przez Sędzia : 27.06.2011 o godz. 13:22.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa