Czyli liga będzie bez wyjazdów? Cóż teraz trzeba koniecznie awansować do LM lub LE żeby pojeździć. (To tak z przekąsem)
Ja również zgadzam się z tym co napisał fialo. Niestety taką mamy rzeczywistość w Polsce.
Pocieszam się tym, że za kilka miesięcy może Tusk będzie walczył dla odmiany ze stonką albo kłusownikami i o kibicach normalnie zapomni

W tym nadzieja.