Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Gregu19
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
13045
27.06.2011, 12:36
Sędzia, mam do Ciebie w takim razie jeszcze pytanie odnośnie sadów itp.Pisałeś, że Kwiatkowski jest dobrym ministrem(nie twierdze, że tak nie jest) to co sadzisz o proponowanej reformie sądownictwa?
Gregu19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gregu19
Znajdź inne posty napisane przez Gregu19