Wyświetl pojedynczy post
Gregu19
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13045
Stary 27.06.2011, 12:36
Sędzia, mam do Ciebie w takim razie jeszcze pytanie odnośnie sadów itp.Pisałeś, że Kwiatkowski jest dobrym ministrem(nie twierdze, że tak nie jest) to co sadzisz o proponowanej reformie sądownictwa?