Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.06.2011, 12:27
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Widzę że szyderstwo to jedyne argumenty. Nazwać (ośmieszyć) rozmówcę przez porównanie do starego dziada Piechniczka i już mamy załatwiony rozdział - argumentacja!
(Dokładnie jak większość debat politycznych)

Ja też się zmęczyłem i faktycznie skończmy


AgresywnyChomik
No a co z przypadkami Lewandowskiego, Klicha czy Błaszczykowskiego? Niemców też trzeba dodać do tego dowcipu
Dokładnie tak jak napisałeś - poziom polskiej dyskusji politycznej - nie liczą się punkty merytorycznej dyskusji tylko obśmianie przeciwnika.

Nie ważne jaki jest program partii nie ważne że POniektóre rządy rozpier^^%% Polske i Polski kapitał ważne jest kto z kim się nazwyzywał, ważne jest czy Kaczki maja 150 czy 155, ważne jest czy Dziadek był w SS czy AK itd. Ale co się dziwić - po prostu robią to czego ludzie oczekują - igrzysk.


Ja się tylko zastanawiam jak szanowny pan Gwiaździsty ocenia swoją wiedzę footballową - ile meczów ligowych w kolejce ogląda, ile czasu dziennie poświęca na pogłębianiu swojej wiedzy o piłce - i czy ma tak naprawdę jakiś punkt odniesienia w swoich teoriach. Bo wypowiada się autorytatywnie jakby zaraz miał zamieniać Smude na stanowisku Reprezentacyjnym, a Piechniczka bije na głowę sukcesami, o wiedzy o piłce nożnej już nie wspomnę.

A na serio to uważam że prezentuje poziom statystycznego polskiego kibica - kilka meczów reprezentacji + mecze Wisly + LM i uważa że o piłce wie wszystko.
Odpowiedz cytując