Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście
Offline
#
5192
27.06.2011, 12:18
Ciekawy jestem jakie będą ceny biletów na mecz ze Skonto ;]
Oby takie jak na ligowe mecze, bo fajnie by było żeby sie cały stadion wypełnił ;]
Ciekawe ile wogóle będzie dostępnych trybun ;>
michael
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michael
Znajdź inne posty napisane przez michael