Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5192
Stary 27.06.2011, 12:18
Ciekawy jestem jakie będą ceny biletów na mecz ze Skonto ;]
Oby takie jak na ligowe mecze, bo fajnie by było żeby sie cały stadion wypełnił ;]
Ciekawe ile wogóle będzie dostępnych trybun ;>
Odpowiedz cytując