|
Panowie , niepotrzebnie wprowadziliście wislackiego w błąd , od dawna było trąbione,że w nowym sezonie do kupna biletu będzie potrzebna karta kibica ! Dotyczy to wszystkich klubów T-Mobile Ekstraklasa .
Zordon, nie ma i nigdy nie będzie takiej opcji.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|