Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5191
Stary 27.06.2011, 12:14
Panowie , niepotrzebnie wprowadziliście wislackiego w błąd , od dawna było trąbione,że w nowym sezonie do kupna biletu będzie potrzebna karta kibica ! Dotyczy to wszystkich klubów T-Mobile Ekstraklasa .
Zordon, nie ma i nigdy nie będzie takiej opcji.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując