Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Nosalka
Member
Od: 03.2008
Offline
#
11
27.06.2011, 11:59
Skoro ma nie być wyjazdów to myśle, że wszystkie ekipy w PL chętnie wybrały by się do Warszawy pod sejm pokazać co myślą o miłościwie nam panujących. Druga ku*wa Białoruś...
Nosalka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nosalka
Znajdź inne posty napisane przez Nosalka