Wyświetl pojedynczy post
Nosalka
Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.06.2011, 11:59
Skoro ma nie być wyjazdów to myśle, że wszystkie ekipy w PL chętnie wybrały by się do Warszawy pod sejm pokazać co myślą o miłościwie nam panujących. Druga ku*wa Białoruś...
Odpowiedz cytując