Dzięki za odpowiedzi, ale dalej jestem w kropce, odnieście się teraz do odpowiedzi jaką otrzymałem od Wisły:
Cytat:
witam,
nie ma jeszcze możliwości zakupu przez internet a data uruchomienia tej usuługi nie była określona (np. od nowego sezonu)
termin rozpoczęcia sprzedazy biletów oraz ceny nie są jeszcze ustalone.
od jesieni do zakupu biletu niezbędna jest karta kibica, może ktoś kupić bilet dla Pana jesli będzie posiadałPana KK, a jeśli nie ma Pan jeszcze karty należy ją wyrobić w Strefie Kibica.
pozdrawiam
|
Dlatego chciałem zapytać was jak to było w rundzie wiosennej, z tej odpowiedzi jednoznacznie wynika, że od jesieni bez KK biletu nie kupię.
michael napisał(a):

|
Co do karty kibica to polecam jej wyrobienie, trwa to 5 minut, kosztuje 10zł, a wiele w życiu ułatwia ;]
|
Kartę oczywiście wyrobię, z tym, że przed meczem w Krakowie najprawdopodobniej się nie pojawię, a że mam dość daleko to nie ma sensu jechać kilkaset kilometrów po samą KK
E: Dzięki blanco, muszę kombinować inaczej