Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5190
Stary 27.06.2011, 11:57
Dzięki za odpowiedzi, ale dalej jestem w kropce, odnieście się teraz do odpowiedzi jaką otrzymałem od Wisły:

Cytat:
witam,
nie ma jeszcze możliwości zakupu przez internet a data uruchomienia tej usuługi nie była określona (np. od nowego sezonu)
termin rozpoczęcia sprzedazy biletów oraz ceny nie są jeszcze ustalone.
od jesieni do zakupu biletu niezbędna jest karta kibica, może ktoś kupić bilet dla Pana jesli będzie posiadałPana KK, a jeśli nie ma Pan jeszcze karty należy ją wyrobić w Strefie Kibica.

pozdrawiam
Dlatego chciałem zapytać was jak to było w rundzie wiosennej, z tej odpowiedzi jednoznacznie wynika, że od jesieni bez KK biletu nie kupię.


michael napisał(a):Wyświetl post
Co do karty kibica to polecam jej wyrobienie, trwa to 5 minut, kosztuje 10zł, a wiele w życiu ułatwia ;]
Kartę oczywiście wyrobię, z tym, że przed meczem w Krakowie najprawdopodobniej się nie pojawię, a że mam dość daleko to nie ma sensu jechać kilkaset kilometrów po samą KK


E: Dzięki blanco, muszę kombinować inaczej
Powód: TSW
Ostatnio edytowane przez wislacki : 27.06.2011 o godz. 12:27.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując