Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3254
Stary 27.06.2011, 11:35
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Antoni, przestań ! siedzisz w tej Wiśle (miejscowości) i z nudów pleciesz brednie. Obiektywne ceny podałem już wyżej tylko masz duży problem z odczytaniem oraz ze zrozumieniem.
W Europie takie niskie ceny za polskich kopaczy chyba mówią wyraźnie, ze jest to właśnie "polskie drewno" a nie świetny gracz.
Możesz próbować wmawiać, ze np.Mierzejewski jest tyle wart bo ktoś za niego tyle dał, ale większość normalnych dobrze wie, że Turek oszalał i znacznie przepłacił. Jego strata. Skoro był tyle wart to dziwne że nie było chetnych dać np. 3 mln. za takiego grajka ? Wg. Ciebie był wart. No to zobaczymy czy nie powieli casusu Murawskiego.
Koniec rozmowy z Tobą bo się zmęczyłem
Widzę że szyderstwo to jedyne argumenty. Nazwać (ośmieszyć) rozmówcę przez porównanie do starego dziada Piechniczka i już mamy załatwiony rozdział - argumentacja!
(Dokładnie jak większość debat politycznych)

Ja też się zmęczyłem i faktycznie skończmy


AgresywnyChomik
No a co z przypadkami Lewandowskiego, Klicha czy Błaszczykowskiego? Niemców też trzeba dodać do tego dowcipu
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując