Widzę że szyderstwo to jedyne argumenty. Nazwać (ośmieszyć) rozmówcę przez porównanie do starego dziada Piechniczka i już mamy załatwiony rozdział - argumentacja!
(Dokładnie jak większość debat politycznych)
Ja też się zmęczyłem i faktycznie skończmy
AgresywnyChomik
No a co z przypadkami Lewandowskiego, Klicha czy Błaszczykowskiego? Niemców też trzeba dodać do tego dowcipu
