fanfan napisał(a):

|
Może być też tak ,że trener chce mieć jak najszybciej napastnika i lewego obrońcę w Holandii i postanowili zamiast na badania do Krakowa wysłać ich od razu na zgrupowanie a jak ono się skończy to po powrocie do Krakowa przejdą dopiero badania i podpiszą kontrakty choć takie wyjście wydaje się być mało prawdopodobne ale jednak możliwe - oczywiście piłkarze musieliby wcześniej podpisać jakieś umowy wstępne żeby później nie było żadnych problemów i nieprzyjemności . A co do zgrupowania w Holandii to kiedy ono dokładnie się kończy ?
|
Z drugiej strony,w Holandii nie ma przychodni, gdzie można zrobić takie badania?