Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49178
Stary 27.06.2011, 11:30
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Może być też tak ,że trener chce mieć jak najszybciej napastnika i lewego obrońcę w Holandii i postanowili zamiast na badania do Krakowa wysłać ich od razu na zgrupowanie a jak ono się skończy to po powrocie do Krakowa przejdą dopiero badania i podpiszą kontrakty choć takie wyjście wydaje się być mało prawdopodobne ale jednak możliwe - oczywiście piłkarze musieliby wcześniej podpisać jakieś umowy wstępne żeby później nie było żadnych problemów i nieprzyjemności . A co do zgrupowania w Holandii to kiedy ono dokładnie się kończy ?
Z drugiej strony,w Holandii nie ma przychodni, gdzie można zrobić takie badania?
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując