|
Fialo, w swoim tekście napisał chyba wszystko na ten temat. Wszystkie niuanse. Ta banda w porozumieniu z PZPN-em gotowa jest zniszczyć każdy klub (właścicielai sponsora) , który im podskoczy. PZPN-wskie dziady mają z nimi nie tylko tzw. pakt o nieagresji ale jawną współpracę za możliwość spokojnego żarcia z koryta ile się da.
|