Też bym się na Traore za bardzo nie napalał w Legii, kasa raczej nie do przejścia będzie (a nawiasem mówiąc - uzależnianie wpłaty kasy za piłkarza od zdobycia mistrzostwa brzmi jeżeli nie korupcjogennie, to cholernie nieetycznie. Skrajny przypadek - Legii brakuje zwycięstwa do MP w ostatniej kolejce i gra z Lechią która o nic nie gra. Stawka: powiedzmy 500 tyś. euro za MP Legii za Traore. Nie wątpię, że byłby to najuczciwszy mecz świata

).
Co nie zmienia faktu, że Lechia faktycznie może mieć trochę problem - bo o ile ktoś zza granicy się szybko po niego nie zgłosi, to lada moment może się skończyć na tym, że jemu się odechce grać, jego wartość spadnie i zamiast w Legii za 800 tyś euro (ponoć ostatnia oferta) wyląduje w Zagłębiu za 100 albo za darmo w II Bundeslidze.
Edit:
Cytat:
|
No.. to jest faktycznie skrajny przypadek.
|
Wal się
