Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14323
Stary 27.06.2011, 10:31
Cytat:
Masz jakiś procent od transferu, że tak Ci zależy żeby Razak poszedł do Legii?
Zobaczymy co to będzie, a wyjdzie na to, że to tylko bicie piany przez menagera w mediach.
Też bym się na Traore za bardzo nie napalał w Legii, kasa raczej nie do przejścia będzie (a nawiasem mówiąc - uzależnianie wpłaty kasy za piłkarza od zdobycia mistrzostwa brzmi jeżeli nie korupcjogennie, to cholernie nieetycznie. Skrajny przypadek - Legii brakuje zwycięstwa do MP w ostatniej kolejce i gra z Lechią która o nic nie gra. Stawka: powiedzmy 500 tyś. euro za MP Legii za Traore. Nie wątpię, że byłby to najuczciwszy mecz świata ).

Co nie zmienia faktu, że Lechia faktycznie może mieć trochę problem - bo o ile ktoś zza granicy się szybko po niego nie zgłosi, to lada moment może się skończyć na tym, że jemu się odechce grać, jego wartość spadnie i zamiast w Legii za 800 tyś euro (ponoć ostatnia oferta) wyląduje w Zagłębiu za 100 albo za darmo w II Bundeslidze.

Edit:

Cytat:
No.. to jest faktycznie skrajny przypadek.
Wal się
Ostatnio edytowane przez Sartre : 27.06.2011 o godz. 10:57.
Legionista
Odpowiedz cytując