Wyświetl pojedynczy post
ArturTS
Junior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Switzerland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 27.06.2011, 10:18
Ja również zgłaszam zainteresowanie Śmiało mogę dołączyć do jednej z trzech drużyn reprezentujących to forum.
Odpowiedz cytując