Temat
:
I Wiślackie Mistrzostwa Świata w Haxballu
Wyświetl pojedynczy post
ArturTS
Junior Member
Od: 08.2007
Skąd: Switzerland
Offline
#
4
27.06.2011, 10:18
Ja również zgłaszam zainteresowanie
Śmiało mogę dołączyć do jednej z trzech drużyn reprezentujących to forum.
ArturTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ArturTS
Znajdź inne posty napisane przez ArturTS