Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4236
Stary 27.06.2011, 10:16
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze kilkanaście dni temu min. Prezes PZPN Grzegorz Lato zapewniał przedstawcieli OZSK, że żadnego zakazu nie będzie. Czy działacze PZPN okażą się partnerami do rozmów godnymi zaufania okaże się niebawem.
Czyli niestety ale zakaz będzie bo dziady z PZPN to są ... (tu niech każdy sobie wstawi co uważa) i ufać im nie mozna.
Odpowiedz cytując