wiślak 86 napisał(a):

|
Jeszcze kilkanaście dni temu min. Prezes PZPN Grzegorz Lato zapewniał przedstawcieli OZSK, że żadnego zakazu nie będzie. Czy działacze PZPN okażą się partnerami do rozmów godnymi zaufania okaże się niebawem.
|
Czyli niestety ale zakaz będzie bo dziady z PZPN to są ... (tu niech każdy sobie wstawi co uważa) i ufać im nie mozna.