Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13044
Stary 27.06.2011, 10:05
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
A jak nazwać kraj w którym Policja zatrzymuje za poglądy (transparenty) krytykujące rząd i premiera?

Albo kraj, w którym zwalniane z pracy są osoby, które publicznie ośmieliły się wyrazić swoje poparcie np. dla Kaczyńskiego lub PiSu. Przecież to są typowe szykany wobec opozycji.

Jasne, że to nie jest totalitaryzm w pełnej krasie. Jasne, że nikt nie strzela do protestujących.
Ale pewne cechy totalitaryzmu w aksamitnych rękawiczkach można zauważyć.
W zasadzie masz racje zaczyna sie robic pomału kraj absurdów a Donek kreuje sie niczym wielki ojciec narodu niczym Putin,zastanawiam sie nad tym co by bylo gdyby do władzy doszło PIS i chyba byłoby bardziej kolorowo.Juz wyzej napisałem wzcesniej ze pierwsze to beda rozliczac PO komisje itp, itd, duzo zmian w polityce wewnetrznej by sie nie odbyło bo i pole manewru w zwiazku z naszymi dlugami jest zawezone,za to w polityce miedzynarodowej bylyby jazdy dopiero moze warto byloby spróbowac gorzej juz chyba nie bedzie chociaz wyroki boskie sa nie zbadane