Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien
Offline
#
13044
27.06.2011, 10:05
Sędzia
napisał(a):
A jak nazwać kraj w którym Policja zatrzymuje za poglądy (transparenty) krytykujące rząd i premiera?
Albo kraj, w którym zwalniane z pracy są osoby, które publicznie ośmieliły się wyrazić swoje poparcie np. dla Kaczyńskiego lub PiSu. Przecież to są typowe szykany wobec opozycji.
Jasne, że to nie jest totalitaryzm w pełnej krasie. Jasne, że nikt nie strzela do protestujących.
Ale pewne cechy totalitaryzmu w aksamitnych rękawiczkach można zauważyć.
W zasadzie masz racje zaczyna sie robic pomału kraj absurdów a Donek kreuje sie niczym wielki ojciec narodu niczym Putin,zastanawiam sie nad tym co by bylo gdyby do władzy doszło PIS i chyba byłoby bardziej kolorowo.Juz wyzej napisałem wzcesniej ze pierwsze to beda rozliczac PO komisje itp, itd, duzo zmian w polityce wewnetrznej by sie nie odbyło bo i pole manewru w zwiazku z naszymi dlugami jest zawezone,za to w polityce miedzynarodowej bylyby jazdy dopiero moze warto byloby spróbowac gorzej juz chyba nie bedzie chociaz wyroki boskie sa nie zbadane
kriswisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriswisla
Znajdź inne posty napisane przez kriswisla