Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 27.06.2011, 09:53
Witam.Może zbierzcie reprezentacje tego forum,chodzi przecież o dobrą zabawę a ta gra wyzwala naprawde duze emocje szczególnie jeśli gra się jakiś turniej
Odpowiedz cytując