Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2265
Stary 27.06.2011, 09:51
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...a_przyjezdnych

Wiadomo jaką klub przewiduje frekwencję, jakie jest zainteresowanie ludzi, ktoś wyliczył ile może kibiców przychodzić na Lechię przy takich cenach biletów?
Dotarłeś do takich informacji?
ten sektor dla przyjezdnych imponujacy ale bedzie mozna sobie nim dupe utrzec jak zrobia zakaz wyjazdow
Odpowiedz cytując