Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien
Offline
#
13043
27.06.2011, 09:47
Drozd
napisał(a):
My jesteśmy rozrzutni jako naród? Czy może rozrzutni są ci co rządzą. To naród podarował ruskim 1,5 mld kary za brak rezerw ropy, czy złodziejska władza? Ile idzie na premie dla prezesów spółek? Naród te premie rozdaje?
http://www.eioba.pl/a/2t9r/o-wielole...twa-slow-kilka
Odległość między wykresami pokazuje ile co roku wzrasta dług i który rząd narobił go najwięcej.
sorry żle sie wyraziłem nie naród ale władza
kriswisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriswisla
Znajdź inne posty napisane przez kriswisla