Zainteresowanie jest bardzo duże, ale jaka będzie frekwencja zależy głównie od gry druzyny, więc po kilku kolejkach będziemy wszyscy mądrzejsi

Teraz jeżdzą po FC i dają możliwość wyrobienia karty kibica na miejscu w swoim mieście bez konieczności jazdy do Gdańska, co też spotyka się z dużym zainteresowaniem.