Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2264
Stary 27.06.2011, 09:36
Zainteresowanie jest bardzo duże, ale jaka będzie frekwencja zależy głównie od gry druzyny, więc po kilku kolejkach będziemy wszyscy mądrzejsi Teraz jeżdzą po FC i dają możliwość wyrobienia karty kibica na miejscu w swoim mieście bez konieczności jazdy do Gdańska, co też spotyka się z dużym zainteresowaniem.
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 27.06.2011 o godz. 09:40.
Odpowiedz cytując