River napisał(a):

Jak dla mnie: chłopaki przeczytali to forum (temat LO i napastnika jest ostatni mocno wałkowany), dorobili zgrabną teorię o poniedziałku ... i tyle. Tylko, że inne przecieki mówią o tym, że nowi jak się pojawią to najpierw na badaniach, a te to raczej w Krakowie, a nie na zgrupowaniu.