Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
boczek
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
4230
27.06.2011, 02:54
Jaroo1
napisał(a):
Z tego co wiem pierwszy byl Widzew...
http://www.youtube.com/watch?v=GWJ_fOGBK6g
pytałem o Hard Bass`a, nie o ćwiczenie piosenki przed sezonem.
Nota bene filmik sprzed 2 ? 3 lat.
boczek
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez boczek