Wyświetl pojedynczy post
boczek
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4230
Stary 27.06.2011, 02:54
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiem pierwszy byl Widzew...

http://www.youtube.com/watch?v=GWJ_fOGBK6g
pytałem o Hard Bass`a, nie o ćwiczenie piosenki przed sezonem.
Nota bene filmik sprzed 2 ? 3 lat.
Odpowiedz cytując