tarantulaw2 napisał(a):

|
Nie. Kiepska rozdzielczość ekranu (240x320, podczas gdy nominalna to 320x480 - przez co dużo programów nie chce działać). Zresztą, możliwości tego telefonu są nieadekwatne do ceny.
|
Nie zgodzę się co do ceny że jest nieadekwatna do możliwości. Właśnie że cena jest b. dobra.
Znajdź mi drugi tel. za 600 zł, z aparatem 5mpixeli, kartą 8 gb, radiem, przeglądarką www którą przy powiększeniu tekstu, automatycznie ustawia się tak, że tekst " nie rozjeżdża się na cały wyświetlacz. ( Może to żadna nowość, ale w symbianach w nokii tego nie ma, bardzo wygodna rzecz jak dla mnie ).
Poza tym opcja automatycznego wyciszana dzwonka jak ktoś dzwoni, gdy zbliżasz dłoń do telefonu jest też ciekawym dodatkiem. No i android shop bardzo ciekawym dodatkiem jest. Ściągasz za friko ile wlezie gier i programików i jest co robić w pracy na przerwie ;-).
Także ja polecam.
@bąbel - Desire HD to co ? 7 pixeli masz ? Jakośc HD robi swoje, zajebiste zdjęcia i materiały video, to fakt.
Ale z 500 zł droższy od Wildfire`a co ?