Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
boczek
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#934
Stary 27.06.2011, 02:03
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Nie. Kiepska rozdzielczość ekranu (240x320, podczas gdy nominalna to 320x480 - przez co dużo programów nie chce działać). Zresztą, możliwości tego telefonu są nieadekwatne do ceny.
Nie zgodzę się co do ceny że jest nieadekwatna do możliwości. Właśnie że cena jest b. dobra.

Znajdź mi drugi tel. za 600 zł, z aparatem 5mpixeli, kartą 8 gb, radiem, przeglądarką www którą przy powiększeniu tekstu, automatycznie ustawia się tak, że tekst " nie rozjeżdża się na cały wyświetlacz. ( Może to żadna nowość, ale w symbianach w nokii tego nie ma, bardzo wygodna rzecz jak dla mnie ).

Poza tym opcja automatycznego wyciszana dzwonka jak ktoś dzwoni, gdy zbliżasz dłoń do telefonu jest też ciekawym dodatkiem. No i android shop bardzo ciekawym dodatkiem jest. Ściągasz za friko ile wlezie gier i programików i jest co robić w pracy na przerwie ;-).

Także ja polecam.


@bąbel - Desire HD to co ? 7 pixeli masz ? Jakośc HD robi swoje, zajebiste zdjęcia i materiały video, to fakt.

Ale z 500 zł droższy od Wildfire`a co ?
Odpowiedz cytując