Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
boczek
Banita
Od: 06.2011
Offline
#
4227
27.06.2011, 01:58
Mario Nh
napisał(a):
Ano...
Kto był w Polsce pierwszy, Jaga?
Tak. Powrót z Lubina z meczu z Zagłębiem.
Potem kto był ? ŁKS, scyzory ?
Tylko 3 ekipy w PL ?
boczek
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez boczek