|
Co za stek bzdur. Sorry, ale ta wypowiedz przywodzi mi na myśl frustrata, który nie załapał się do spółki Euro2012 i nie zgarnął grubego szmalu.
Tak, Spółka Euro2012 pobiera moim zdaniem grubą kasę za nic, ale jest finansowana przez UEFA
Tak, Stadion Narodowy jest mocno przeszacowany, porównując inne stadiony, uwzględniając siłę roboczą jest ok 1,5x za drogi niż powinien być.
Ale
Jest ładny, BiałoCzerwony bo Narodowy, ładnie się komponuje i ładnie wygląda. Koles krytykuje dla samej sztuki chyba. Rozumiem że już mamy taką mentalność i w ogóle ale proszzzzzzzz. Organizowaliśmy już ME i MŚ w koszykówce, siatkówce i innych dyscyplinach. Za każdym razem byliśmy wychwalani jako gospodarz. Imprezy siatkarskie robimy lepsze niż Japończycy nawet. Fakt, że piłkarskie Euro jest dużo większe ale tez damy sobie radę. Może i dróg nie będzie ani kolei, ale i bez tego kibice z innych krajów powinni być zadowoleni. (Nie byłem nigdy w RPA, ale nie wierzę, że tam poziom cywilizacyjny i urbanistyka jest na wyższym poziomie niż teraz).
A co do Chińczyków to z nimi się ciężko współpracuje. Nawet na arenie sportowej o czym kiedys Staszek mówił. Specjalnie Europa się broni przed Chińczykami rękoma i nogami. Szczególnie Niemcy i Francja, bo wiedzą, ze jak Azjaci wejdą na rynek europejski to wykonczą wszystkie małe firmy budowlane ;/
Krytyka. Tak. Ale krytyka uzasadniona i merytoryczna. Powiedzmy stop hejterstwu.
|