Przeczytałem wszystkie komentarze z tej strony - później oglądnąłem skrót Skonto i srogo zostałem zaskoczony. Po waszych postach można odnieść wrażenie jakby to były jakieś maksymalne ogóry korniszony... po filmiku sądzę, że to co prezentują + ich determinacja = może nie być łatwo.
Podpisuję się pod słowami 1q2