Kibic1928 napisał(a):

Pisze kolejny raz : SZACUNEK tak - bojaźń nie.
|
O bojaźni to w ogóle nie powinno być mowy bo z kilogramem kupy w majtach to się nie da wygrać

Taka jest niestety praca trenera - przekonać grajków że Skonto to nie pionki i trza grać z nimi jakby to o życie chodziło a z drugiej strony gdy przyjdzie np potyczka z Rangers , że mają to wygrać, nawet gdy papier i zdrowy rozsądek podpowiada że szanse są mizerne.
Ten któremu się to udaje - wygrywa, gdzie wiadomo że to tylko jeden ze składników bycia dobrym trenerem.Maaskant ma wg mnie wszystko by osiągnąć sukces jako trener ale czy to będzie u nas, czy tak jak Petrescu, z późniejszymi zespołami - ciężko powiedzieć.
Mam nadzieje że to będzie 'tu i teraz' i grupę w LE zaliczymy a może i coś więcej.
Na dziś powinniśmy się skupić na Skonto i nie wybiegać o krok dalej