Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#652
Stary 26.06.2011, 23:41
@Antystenes - pamiętam ten wywiad i żadnych bredni w nim nie było, a Twoje wytłuszczenie odnosi się do ligowego przeciwnika Levadii, na tle którego trudno ją było oceniać. Z tego wywiadu nie dowiemy się zresztą, co Janas przekazał Skorży i drużynie a o to mi szło w moim poście.

Owszem, powinni być wyczuleni na hurraoptymizm, ale mamy to forum również po to, by konfrontować swoje obserwacje i wyciągać wnioski. A wnioski mogą być jednoznaczne. Według mnie to jest niższy poziom, niż Szawle.

Absolutnie nie znaczy to, że Wisła ma jechać do Rygi jak na sparing. Trzeba zagrać i wygrać. I to są moje niewygórowane oczekiwania co do pierwszego meczu.
Odpowiedz cytując