Wyświetl pojedynczy post
wwf
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków - Złoty Wiek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 26.06.2011, 23:15
tomaszw - A wiesz że możesz nie mieć pracy w Polsce, no i wyjedziesz za granicę do jakiejś pracy. Zarabiasz ale jednocześnie robisz jakieś fuchy , ciągniesz etat w ochronie na czarno, cięzko pracujesz gdzieś kilka tysięcy kilometrów od domu. Odkładasz 25 000 euro i idziesz sobie coś kupić. Robisz transakcje.

Za miesiąc przychodzi ci wezwanie z US bo własnie coś kupiłeś za 25 000 euro a oficjalnie zarobiłeś dużo mniej. Okazuje się że w polsce wszystkie operacje finansowe powyżej 20 000 euro muszą być zgłaszane przez bank do US.

I co ty na to, nie dość że nie miałeś pracy w Polsce, to pojechałeś gdzieś do Holandii, pracujesz po 18 godzin to potem nie możesz tych pieniędzy wydać. No chyba że weżmiesz kredyt i dasz zarobić bankowi.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując