|
No to Iq2 swoim postem wylał kubeł zimnej wody na niektore głowy............
Pamietajcie ze jest mnostwo czynnikow ktore mowia ze w pucharach to inna gra ,inna mobilizacja,i duza role gra "dyspozycja" dnia......
ja juz nie bede prawił ze na dzis tak na prawde my nie znamy swojej Wisly ,bo Maaskant ma ja sam poukladac wg swoich opcjii po raz pierwszy od poczatku do konca
co z tego wyjdzie przekonamy sie niebawem.
|