Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#649
Stary 26.06.2011, 23:14
No to Iq2 swoim postem wylał kubeł zimnej wody na niektore głowy............

Pamietajcie ze jest mnostwo czynnikow ktore mowia ze w pucharach to inna gra ,inna mobilizacja,i duza role gra "dyspozycja" dnia......

ja juz nie bede prawił ze na dzis tak na prawde my nie znamy swojej Wisly ,bo Maaskant ma ja sam poukladac wg swoich opcjii po raz pierwszy od poczatku do konca

co z tego wyjdzie przekonamy sie niebawem.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując