MłodePokolenie napisał(a):

|
Spójrz na jego nick. Hanys to hanys, pewnie jedną nogą na ziemi szwabskiej się urodził..
|
nie obrazaj hanysow, ja jestem hanysem, kocham Wisłe, a szwabow nienawidze!
i zapewniam Cie ze ogromna liczba hanysow najchetniej spalila by cala szwabie, wiec nie .....