Drozd napisał(a):

A bezmózgi leming popuści z podniecenia, że "myśli" tak jak profesóry.
Żyjemy w totalitarnym kraju którego władze odgrywają teatrzyk a za kulisami płaszczą sie przed sąsiadami, gotowi zrobić wszystko za klepnięcie w plecy. .
|
Skoro uwazasz ,że żyjesz w totalitarnym kraju , to retoryka PISu wyprała ci mózg z 10 razy silniej ,niż jak to nazwałeś "bezmózgiemu lemingowi"