Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13035
Stary 26.06.2011, 21:57
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A bezmózgi leming popuści z podniecenia, że "myśli" tak jak profesóry.
Żyjemy w totalitarnym kraju którego władze odgrywają teatrzyk a za kulisami płaszczą sie przed sąsiadami, gotowi zrobić wszystko za klepnięcie w plecy. .
Skoro uwazasz ,że żyjesz w totalitarnym kraju , to retoryka PISu wyprała ci mózg z 10 razy silniej ,niż jak to nazwałeś "bezmózgiemu lemingowi"