Temat
:
Kto chce, żeby była transmisja i jest w stanie dać za to złotówkę
Wyświetl pojedynczy post
tomaszw
Member
Od: 05.2011
Skąd: varazze
Offline
#
176
26.06.2011, 21:54
pogiete to dla mnie jest. Mam ochote dac komus moja, opodatkowana juz kase ktora zarobilem to za przeproszeniem ch*j komu do tego...
FAKT : -
Ruud van Nistelrooy "
Nie zagram w Wiśle bo trzymam kredens
"
tomaszw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaszw
Znajdź inne posty napisane przez tomaszw