Wyświetl pojedynczy post
tomaszw
Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: varazze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 26.06.2011, 21:54
pogiete to dla mnie jest. Mam ochote dac komus moja, opodatkowana juz kase ktora zarobilem to za przeproszeniem ch*j komu do tego...
FAKT : - Ruud van Nistelrooy "Nie zagram w Wiśle bo trzymam kredens"
Odpowiedz cytując