Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.06.2011, 21:30
Ło... z loteriami to dopiero są jaja....

Na pewno nie zrobimy tego w formie publicznej zbiórki. Runda jesienna się skończy, a my formalności nie będziemy mieli załatwionych
Odpowiedz cytując