HEDu napisał(a):

Kosowski potrafil zrobic 10 asyst w 10 meczach a Kuba na caly sezon robi 4 i nie strzela bramek.
|
Tia.. W samej fazie grupowej UEFA graliśmy 4 mecze, zdobyli 6 bramek,a przy 5 z nich asystował Kuba. I co jedna asysta to bardziej efektowna.. A bynajmniej "dream teamu" wówczas nie mieliśmy.