Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49171
Stary 26.06.2011, 21:18
HEDu napisał(a):Wyświetl post

Kosowski potrafil zrobic 10 asyst w 10 meczach a Kuba na caly sezon robi 4 i nie strzela bramek.
Sory ale w jakiej lidze te asysty były?
Kosowski miał szanse w Bundeslidze,Serie a i angielskiej Championship i na wszystkie 3 okazał się za cienki, więc daj sobie spokój z takimi porównaniami./edit - na 2 hiszpańską też był za cienki

Błaszcza załatwiły kontuzje a i tak można powiedzieć że dał rade, w przeciwieństwie do Kosy.Gdzie ostatnimi czasy, gra Kuby niestety rozczarowuje
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 26.06.2011 o godz. 21:21.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując