HEDu napisał(a):

Kosowski potrafil zrobic 10 asyst w 10 meczach a Kuba na caly sezon robi 4 i nie strzela bramek.
|
Sory ale w jakiej lidze te asysty były?
Kosowski miał szanse w Bundeslidze,Serie a i angielskiej Championship i na wszystkie 3 okazał się za cienki, więc daj sobie spokój z takimi porównaniami./edit - na 2 hiszpańską też był za cienki
Błaszcza załatwiły kontuzje a i tak można powiedzieć że dał rade, w przeciwieństwie do Kosy.Gdzie ostatnimi czasy, gra Kuby niestety rozczarowuje