Wyświetl pojedynczy post
Darkh
Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Ireland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1958
Stary 26.06.2011, 21:10
Generalnie to z Białą Gwiazdą będzie problem, bo zazwyczaj koszulki są robione na dwa sezony, tak było w przypadku Umbro z Gwiazdą na ramieniu, i prawdopodobnie jest tak teraz z nadchodzącym modelem od Adidasa - paradoksalnie najprościej byłoby coś wywalczyć gdyby stroje były robione na zwykłych kompletach meczowych które są w ciągłej sprzedaży (tak jak ma Legia i Bełchatów i chyba Lechia) - zmiany w koszulkach robionych specjalnie pod kluby są cięższe o ile niemożliwe do przeskoczenia. Co do prezentacji wydaje mi się że może to być początek lipca, ale nie jestem pewien...
... dobra strona tego wydarzenia to fakt, że mamy już wakacje...
Odpowiedz cytując