|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#1957

26.06.2011, 19:52
|
Tenzen napisał(a): 
|
Co do BG i kroju to wydaje mi się że projekt był gotowy i zatwierdzony już dawno temu, a stroje są już w produkcji by zdążyć na czas. Więc myślę, że na ten sezon akcja przywrócenia BG była zorganizowana zbyt późno by mogła dotrzeć do klubu i się przebić. Wydaje mi się, że akcję trzeba będzie przeprowadzić z trybun i z myślą o kolejnym sezonie.
|
Ew. kolejnej rundzie.
|
|