Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1957
Stary 26.06.2011, 19:52
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Co do BG i kroju to wydaje mi się że projekt był gotowy i zatwierdzony już dawno temu, a stroje są już w produkcji by zdążyć na czas. Więc myślę, że na ten sezon akcja przywrócenia BG była zorganizowana zbyt późno by mogła dotrzeć do klubu i się przebić. Wydaje mi się, że akcję trzeba będzie przeprowadzić z trybun i z myślą o kolejnym sezonie.
Ew. kolejnej rundzie.
Odpowiedz cytując