Piotson napisał(a):

http://www.90minut.pl/news/160/news1...is-Skonto.html
Remis Skonto z Daugava, którą przypomnę pokonaliśmy w sparingu zimą 4:1
Widziałem kawałek tego meczu, więcej nie dało się oglądać.
Pressing to pojęcie nieznane piłkarzom Skonto, gra pozycyjna tym bardziej.
Dzida Maciusia przy "stylu" Skonto jest atrakcyjnym sposobem rozgrywania piłki.
Maor wczoraj robił jak chciał obrońców Litexu, ze Skonto może mieć jak na treningu slalomu giganta, rajd między tyczkami.
Co do dwumeczu. To nie tak że my musimy ich wyeliminować, my musimy w tym dwumeczu zaaplikować im jak najwięcej goli, nie tracąc żadnej.
Niech się liga boi.
|
dla przypomnienia skrót
http://www.youtube.com/watch?v=MreJ93Puoww
w sumie graliśmy z nimi 5 miesiecy temu , od tamtego czasu poziom na Łotwie raczej nie ekspolował