Zola napisał(a):

Wie Ktos moze, co moze byc przyczyna tego, ze od jakiegos czasu drukarka nie drukuje mi w ogole plikow .pdf? Nie byla odinstalowywana, etc, tylko "tak o " przestala to rozszerzenie drukowac :/ za kazdym razem wyskakuje opcja, tj "zapisywalo" ponownie drukowany plik, wyswietla sie miejsce docelowe, etc. Dodam, ze jest to Lexmark (urzadzenie wielofunkcyjne), pomoze ktos?
|
A na pewno masz ustawioną drukarkę a nie XPS document Witer albo cos podobnego w ustawieniach?