Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22434
Stary 26.06.2011, 19:12
Zola napisał(a):Wyświetl post
Wie Ktos moze, co moze byc przyczyna tego, ze od jakiegos czasu drukarka nie drukuje mi w ogole plikow .pdf? Nie byla odinstalowywana, etc, tylko "tak o " przestala to rozszerzenie drukowac :/ za kazdym razem wyskakuje opcja, tj "zapisywalo" ponownie drukowany plik, wyswietla sie miejsce docelowe, etc. Dodam, ze jest to Lexmark (urzadzenie wielofunkcyjne), pomoze ktos?
A na pewno masz ustawioną drukarkę a nie XPS document Witer albo cos podobnego w ustawieniach?
Odpowiedz cytując