Akurat Borysiuk to całkiem niezły grajek. Chłopak ma 20 lat i gra powiedzmy sobie szczerze na trudnej pozycji bo środku pola. O wiele łatwiej jest wchodzić młodemu zawodnikowi na skrzydła, boki pomocy czy napad niż na środek pomocy. Dlaczego ? Bo ulubiona taktyka polski szkoleniowców to ustawianie w środkowej strefie 2 czasami nawet 3 pomocników o charakterystyce typowo defensywniej ( kosiarzy) a ten chłopak sobie całkiem nieźle daję radę.
Do tego potrafi przyjąć piłkę, dokładnie ją przerzucić. Oddać strzał na bramkę a nie w trybuny. Do dziś pamiętam jak na R22 zrobił całkiem efektowną ruletkę.
2,5 mln euro myślę że to bardziej adekwatne pieniądze niż za Mierzejewskiego. Szkoda tylko, że może odejść do Seria A bo te wszystkie schematy taktyczne mogą namieszać mu w głowie.