mitmichael napisał(a):

|
Sobiech pojechał ale znowu nie pojechał Smolarek - jak podaje Orange Sport Info na pasku (ich wlasne info) prawdopodobnie zostanie przesuniety do młodej ekstraklasy.
|
Ten Smolarek to nie ma życia w tej Polonii. Gdyby nie to, że jest strasznie łasy na kasę, widziałbym go jako napastnika w Wiśle. Ma umiejętności, ale w Warszawie jest gnojony na każdym kroku przez J.W. Construction. Myślę, że z Maaskantem lepiej by mu się pracowało.