Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14317
Stary 26.06.2011, 18:42
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Sobiech pojechał ale znowu nie pojechał Smolarek - jak podaje Orange Sport Info na pasku (ich wlasne info) prawdopodobnie zostanie przesuniety do młodej ekstraklasy.
Ten Smolarek to nie ma życia w tej Polonii. Gdyby nie to, że jest strasznie łasy na kasę, widziałbym go jako napastnika w Wiśle. Ma umiejętności, ale w Warszawie jest gnojony na każdym kroku przez J.W. Construction. Myślę, że z Maaskantem lepiej by mu się pracowało.
Odpowiedz cytując