Robak to niestety nie kategoria "tani z kontraktem w ręce"
Nie wnikam jakie są zawiłości między Widzewem, a Turkami, ale ja nie widzę możliwości, żeby on do nas trafił teraz. Wcześniej był na naszej liście, ale Genkow był tańszy. Czyli teraz też trzeba szukać opcji tańszy

Zresztą jak zwykle.