Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2780
Stary 26.06.2011, 17:30
Zrobię mały OT - czy my jako maturzyści formalnie jesteśmy jeszcze uczniami, czy już piętro wyżej (np. studenci). Pytam m.in. w związku ze zniżkami na mecze Wisły.

E: ale mam zniżki dla ucznia
dzięki za odpowiedź
Ostatnio edytowane przez wislacki : 26.06.2011 o godz. 17:55.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując