Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2779
Stary 26.06.2011, 17:25
AGH robiło zawsze jakieś kursy wstępne we wakacje dla tych co mieli zaległości. Poza tym materiał idzie od nowa (z tego co mi znajomi kiedyś mówili, bo sam jestem maturzystą w tym roku), oczywiście szybciej, ale od nowa (tak jak np. w LO powtarzałeś na początku to co w gim. + poszerzenia i większe wymagania). Tak więc jak się systematycznie i sumiennie uczysz to nie powinno być problemu.
Ostatnio edytowane przez R33 : 26.06.2011 o godz. 17:28.
Odpowiedz cytując